  • PSMCAQ1050-801P
PSMCAQ1050-801P
advertisement
Manufacturer No:
PSMCAQ1050-801P
Manufacturer:
PROD Tech
HK JDW NO:
16205-PSMCAQ1050-801P
Description:
9uH@100kHz 800Ω@100MHz -25℃~+125℃ 80VAC 11mΩ 80V 2 3.5A 80V SMD,9.5x8.3mm Common Mode Filters ROHS