  • PTS01-02P-503A2
PTS01-02P-503A2
advertisement
Manufacturer No:
PTS01-02P-503A2
Manufacturer:
Bourns Inc.
HK JDW NO:
103-PTS01-02P-503A2
Package:
Datasheet:
Description:
Slide Potentiometers 15 mm Lever 50 kOhms 100 mm TRVL DUAL