  • R49AN333050B1K
R49AN333050B1K
advertisement
Manufacturer No:
R49AN333050B1K
HK JDW NO:
417-R49AN333050B1K
Description:
330nF Film Capacitor 10% Radial Radial Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
R49AN333050B1K
  • Tolerance
    10%
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    110°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Capacitance
    330nF
  • Depth
    8.5mm
  • Lead Pitch
    22.5mm
  • Height
    17mm
  • Length
    26.5mm