  • R71PN34705030K
R71PN34705030K
advertisement
Manufacturer No:
R71PN34705030K
HK JDW NO:
417-R71PN34705030K
Description:
470nF Film Capacitor 10% Radial Radial Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
R71PN34705030K
    Select All
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Tolerance
    10%
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    110°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Capacitance
    470nF
  • Depth
    7mm
  • Lead Pitch
    22.5mm
  • Height
    16mm
  • Length
    26.5mm