  • R75ID3150CKA0J
R75ID3150CKA0J
advertisement
Manufacturer No:
R75ID3150CKA0J
HK JDW NO:
417-R75ID3150CKA0J
Description:
150nF Film Capacitor 5% Radial Radial Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
R75ID3150CKA0J
  • Tolerance
    5%
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    150nF
  • Depth
    6mm
  • Lead Pitch
    7.5mm
  • Height
    12mm
  • Length
    10.5mm