  • R75II3470CK40K
R75II3470CK40K
advertisement
Manufacturer No:
R75II3470CK40K
HK JDW NO:
417-R75II3470CK40K
Description:
470nF Film Capacitor 10% Radial Radial Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
R75II3470CK40K
  • Tolerance
    10%
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    470nF
  • Depth
    7.5mm
  • Lead Pitch
    15mm
  • Height
    13.5mm
  • Length
    18mm