  • R75MD2680Z3A0K
R75MD2680Z3A0K
advertisement
Manufacturer No:
R75MD2680Z3A0K
HK JDW NO:
417-R75MD2680Z3A0K
Description:
68nF Film Capacitor 10% Radial Radial Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
R75MD2680Z3A0K
  • Tolerance
    10%
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    68nF
  • Depth
    6mm
  • Lead Pitch
    7.5mm
  • Height
    12mm
  • Length
    10.5mm