  • R75PN3470DQ30K
R75PN3470DQ30K
advertisement
Manufacturer No:
R75PN3470DQ30K
HK JDW NO:
417-R75PN3470DQ30K
Description:
470nF Film Capacitor 10% Radial Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
R75PN3470DQ30K
    Select All
  • Contact Plating
    Tin
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    470nF
  • Depth
    11mm
  • Lead Pitch
    22.5mm
  • Height
    20mm
  • Length
    26.5mm