  • R75UR32205040K
R75UR32205040K
advertisement
Manufacturer No:
R75UR32205040K
HK JDW NO:
417-R75UR32205040K
Description:
220nF Film Capacitor 10% Radial Radial Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
R75UR32205040K
  • Tolerance
    10%
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    220nF
  • Depth
    14mm
  • Lead Pitch
    27.5mm
  • Height
    28mm
  • Length
    32mm