  • RLP023R900FS00
RLP023R900FS00
advertisement
Manufacturer No:
RLP023R900FS00
HK JDW NO:
875-RLP023R900FS00
Description:
Through Hole 3.9Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
RLP023R900FS00
  • Contact Plating
    Copper, Silver, Tin
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    3.9Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    2W
  • Diameter
    4mm
  • Length
    10.2mm