  • RMB105220R0JA20
RMB105220R0JA20
advertisement
Manufacturer No:
RMB105220R0JA20
Manufacturer:
Vishay Sfernice
HK JDW NO:
875-RMB105220R0JA20
Package:
Molded
Datasheet:
Description:
Through Hole 220Ohm, Wirewound,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RMB105220R0JA20
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Temperature Coefficient
    0 ppm/°C
  • Resistance
    220Ohm
  • Composition
    Wirewound
  • Power Rating
    1.5W
  • Diameter
    4mm
  • Length
    10.2mm
  • Radiation Hardening
    No
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Contact Plating
    Tin
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Molded
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Tolerance
    5%