  • RNR55E1930BRBSL
RNR55E1930BRBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E1930BRBSL
HK JDW NO:
866-RNR55E1930BRBSL
Description:
1.93kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E1930BRBSL
  • Resistance
    1.93kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm