  • RNR55E69R8FSBSL
RNR55E69R8FSBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E69R8FSBSL
HK JDW NO:
866-RNR55E69R8FSBSL
Package:
Datasheet:
RNR55E69R8FSBSL
Description:
69.8Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E69R8FSBSL
  • Resistance
    69.8Ohm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm