  • RNR57C5620FSBSL
RNR57C5620FSBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR57C5620FSBSL
HK JDW NO:
866-RNR57C5620FSBSL
Description:
5.62kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR57C5620FSBSL
  • Resistance
    5.62kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm