  • RNR57E1183FSRSL
RNR57E1183FSRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR57E1183FSRSL
HK JDW NO:
866-RNR57E1183FSRSL
Package:
Datasheet:
RNR57E1183FSRSL
Description:
1.18kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR57E1183FSRSL
  • Resistance
    1.18kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm