  • RNR60C2152FMBSL1
RNR60C2152FMBSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR60C2152FMBSL1
HK JDW NO:
866-RNR60C2152FMBSL1
Package:
Datasheet:
RNR60C2152FMBSL1
Description:
21.5kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60C2152FMBSL1
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    21.5kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Length
    8.89mm
  • Width
    2.46mm