  • RNR60E6193FMRSL
RNR60E6193FMRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E6193FMRSL
HK JDW NO:
866-RNR60E6193FMRSL
Package:
Datasheet:
RNR60E6193FMRSL
Description:
6.19kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E6193FMRSL
  • Resistance
    6.19kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm