  • RNR60E80R6DSRSL
RNR60E80R6DSRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E80R6DSRSL
HK JDW NO:
866-RNR60E80R6DSRSL
Description:
80.6Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E80R6DSRSL
  • Resistance
    80.6Ohm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm