  • RNR65C2213DMM7765
RNR65C2213DMM7765
advertisement
Manufacturer No:
RNR65C2213DMM7765
HK JDW NO:
866-RNR65C2213DMM7765
Package:
Datasheet:
RNR65C2213DMM7765
Description:
2.21kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR65C2213DMM7765
  • Resistance
    2.21kOhm
  • Power Rating
    500mW
  • Lead Length
    38.1mm