  • RNR75J3162FMM77
RNR75J3162FMM77
advertisement
Manufacturer No:
RNR75J3162FMM77
HK JDW NO:
866-RNR75J3162FMM77
Description:
Through Hole 31.6kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RNR75J3162FMM77
    Conformal
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    31.6kOhm
  • Power Rating
    2W
  • Diameter
    9.53mm
  • Length
    30.12mm