  • ROX50015M0JNF5
ROX50015M0JNF5
advertisement
Manufacturer No:
ROX50015M0JNF5
Manufacturer:
Vishay Dale
HK JDW NO:
873-ROX50015M0JNF5
Datasheet:
ROX50015M0JNF5
Description:
15MOhms, 16W, Metal Oxide Film,
Step5Bar-code shipping tag
ROX50015M0JNF5
  • Package / Case
    Axial
  • Supplier Device Package
  • Operating Temperature
    -55°C~230°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    ROX
  • Published
    2009
  • Size / Dimension
    0.310Diax5.050L 7.87mmx128.27mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Feature
    Flame Proof, High Voltage, Safety
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    15MOhms
  • Power (Watts)
    16W