  • RSBDC3220DQ10J
RSBDC3220DQ10J
advertisement
Manufacturer No:
RSBDC3220DQ10J
Manufacturer:
KEMET
HK JDW NO:
417-RSBDC3220DQ10J
Description:
220nF Film Capacitor 5% Radial 63V-DC 40V-AC
Step5Bar-code shipping tag
RSBDC3220DQ10J
    Select All
  • Tolerance
    5%
  • Termination
    Radial
  • Capacitance
    220nF
  • Voltage - Rated DC
    63V
  • Voltage - Rated AC
    40V