  • RW78UR681FS73
RW78UR681FS73
advertisement
Manufacturer No:
RW78UR681FS73
HK JDW NO:
866-RW78UR681FS73
Datasheet:
RW78UR681FS73
Description:
Through Hole 681mOhm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
RW78UR681FS73
    Ceramic
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    90 ppm/°C
  • Resistance
    681mOhm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    10W
  • Diameter
    9.53mm
  • Length
    47.5mm