  • SCM4520-301-17
SCM4520-301-17
advertisement
Manufacturer No:
SCM4520-301-17
Manufacturer:
KOHERelec
HK JDW NO:
17961-SCM4520-301-17
Package:
Datasheet:
Description:
300Ω@100MHz -40℃~+125℃ 45mΩ 125V 2 1.7A SMD,4.7x4.5x2.0mm Common Mode Filters ROHS