  • SLLCR23-630-S
SLLCR23-630-S
advertisement
Manufacturer No:
SLLCR23-630-S
HK JDW NO:
124-SLLCR23-630-S
Description:
LIGHT CURTAIN FINGER/HAND 23MM
Step5Bar-code shipping tag
SLLCR23-630-S
  • Operating Temperature
    -20°C ~ 55°C
  • Voltage - Supply
    24VDC
  • Detection Capability
    23mm
  • Protective Height
    630mm