  • SLLE14-1120-S
SLLE14-1120-S
advertisement
Manufacturer No:
SLLE14-1120-S
HK JDW NO:
124-SLLE14-1120-S
Description:
LIGHT CURTAIN FINGER 14MM
Step5Bar-code shipping tag
SLLE14-1120-S
  • Operating Temperature
    -20°C ~ 55°C
  • Series
    SLL
  • Voltage - Supply
    24VDC
  • Detection Capability
    14mm