  • SLLP14-1050P55
SLLP14-1050P55
advertisement
Manufacturer No:
SLLP14-1050P55
HK JDW NO:
124-SLLP14-1050P55
Description:
LIGHT CURTAIN FINGER 14MM
Step5Bar-code shipping tag
SLLP14-1050P55
  • Operating Temperature
    -20°C ~ 55°C
  • Series
    EZ-SCREEN LS
  • Voltage - Supply
    24VDC
  • Detection Capability
    14mm
  • Operating Range
    0.1m ~ 12.0m
  • Protective Height
    1050mm