  • SLLP23-1820P55
SLLP23-1820P55
advertisement
Manufacturer No:
SLLP23-1820P55
HK JDW NO:
124-SLLP23-1820P55
Description:
LIGHT CURTAIN FINGER/HAND 23MM
Step5Bar-code shipping tag
SLLP23-1820P55
  • Operating Temperature
    -20°C ~ 55°C
  • Series
    EZ-SCREEN LS
  • Voltage - Supply
    24VDC
  • Detection Capability
    23mm
  • Operating Range
    0.1m ~ 12.0m
  • Protective Height
    1820mm