  • SLSR14-750NQ8
SLSR14-750NQ8
advertisement
Manufacturer No:
SLSR14-750NQ8
HK JDW NO:
124-SLSR14-750NQ8
Description:
SLSR14-750NQ8 EZS RCVR NI 14MMOD
Step5Bar-code shipping tag
SLSR14-750NQ8
  • Operating Temperature
    0°C ~ 55°C
  • Voltage - Supply
    24VDC
  • Detection Capability
    14mm
  • Protective Height
    750mm