  • SM15T220CAHM3/H
SM15T220CAHM3/H
advertisement
Manufacturer No:
SM15T220CAHM3/H
HK JDW NO:
884-SM15T220CAHM3/H
Datasheet:
SM15T220CAHM3/H
Step5Bar-code shipping tag
SM15T220CAHM3/H
  • Operating Temperature
    -65°C~150°C TJ
  • Series
    Automotive, AEC-Q101, SM15T, TransZorb®
  • Part Status
    Discontinued
  • Applications
    Automotive
  • Voltage - Breakdown (Min)
    209V
  • Power - Peak Pulse
    1500W 1.5kW
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    4.6A
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    328V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    188V