  • SMCJ17CA-HF
SMCJ17CA-HF
advertisement
Manufacturer No:
SMCJ17CA-HF
Manufacturer:
Comchip Technology
HK JDW NO:
186-SMCJ17CA-HF
Datasheet:
SMCJ17CA-HF
Step5Bar-code shipping tag
SMCJ17CA-HF
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C TJ
  • Part Status
    Active
    No
  • Voltage - Breakdown (Min)
    18.9V
  • Power - Peak Pulse
    1500W 1.5kW
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    54.3A
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    27.6V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    17V