  • SPD127R-223M
SPD127R-223M
advertisement
Manufacturer No:
SPD127R-223M
Manufacturer:
API Delevan Inc.
HK JDW NO:
79-SPD127R-223M
Package:
Nonstandard
Datasheet:
Description:
Quantity:
In Stock : 9033
Step5Bar-code shipping tag
SPD127R-223M
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Package / Case
    Nonstandard
  • Terminal Shape
    ONE SURFACE
  • Material - Core
    Ferrite
  • Shape/Size Description
    RECTANGULAR PACKAGE
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Series
    SPD127R
  • Published
    2005
  • Size / Dimension
    0.472Lx0.472W 12.00mmx12.00mm
  • Tolerance
    ±20%
  • JESD-609 Code
    e3
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Number of Terminations
    2
  • Termination
    SMD/SMT
  • ECCN Code
    EAR99
  • Type
    Wirewound
  • Terminal Finish
    Tin (Sn)
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR, 13 Inch
  • Shielding
    YES
  • Number of Functions
    1
  • Depth
    12.8mm
  • Construction
    Rectangular
  • Current Rating
    3.6A
  • Inductance
    22μH
  • Test Frequency
    1kHz
  • DC Resistance (DCR)
    55mOhm Max
  • Max DC Current
    3.6A
  • Inductor Application
    POWER INDUCTOR
  • Terminal Placement
    DUAL ENDED
  • Case/Size Code
    4747
  • Height
    8mm
  • Height Seated (Max)
    0.315 8.00mm