  • T322F476K035AS7200
T322F476K035AS7200
advertisement
Manufacturer No:
T322F476K035AS7200
HK JDW NO:
417-T322F476K035AS7200
Description:
47μF 10% 85°C-Max -55°C-Min 800mOhm
Step5Bar-code shipping tag
T322F476K035AS7200
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    35V
  • Capacitance
    47μF
  • Dielectric
    Tantalum
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    800mOhm
  • Dissipation Factor
    6 %
  • Current - Leakage
    10μA
  • Length
    18.03mm