  • TA-1.8432MCE-T
TA-1.8432MCE-T
advertisement
Manufacturer No:
TA-1.8432MCE-T
HK JDW NO:
832-TA-1.8432MCE-T
Datasheet:
TA-1.8432MCE-T
Step5Bar-code shipping tag
TA-1.8432MCE-T
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Frequency
    1.8432MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Height
    889μm
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm