  • TA-19.440MDD-T
TA-19.440MDD-T
advertisement
Manufacturer No:
TA-19.440MDD-T
HK JDW NO:
832-TA-19.440MDD-T
Datasheet:
TA-19.440MDD-T
Step5Bar-code shipping tag
TA-19.440MDD-T
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • Type
    XO (Standard)
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Frequency
    19.44MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
    MEMS
  • Operating Supply Voltage
    1.8V
  • Load Capacitance
    15pF
  • Height
    990.6μm
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm
  • Length
    7.0104mm
  • Width
    5.0038mm