  • TBL005A-500-24GY-2WT
TBL005A-500-24GY-2WT
advertisement
Manufacturer No:
TBL005A-500-24GY-2WT
HK JDW NO:
207-TBL005A-500-24GY-2WT
Purchasing and Inquiry
TBL005A-500-24GY-2WT Overview
TBL005A-500-24GY-2WT Features
TBL005A-500 series
TBL005A-500-24GY-2WT Applications
There are a lot of CUI Devices TBL005A-500-24GY-2WT Terminal Blocks applications.
  • Communication
  • Data Technology
  • Transportation
  • Energy efficient lighting (LED)
  • Industrial Automation
  • Telecommunications
  • Control panels
  • LED municipal outdoor and street lighting
  • Anywhere power is distributed
  • Measuring & Control Technology
Step5Bar-code shipping tag
TBL005A-500-24GY-2WT
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Pitch
    0.197 5.00mm
  • Voltage
    300V
  • Current
    15A