  • TC-0513-4.5-160G
TC-0513-4.5-160G
advertisement
Manufacturer No:
TC-0513-4.5-160G
Manufacturer:
HCTL
HK JDW NO:
17947-TC-0513-4.5-160G
Package:
Datasheet:
Description:
No -25℃~+85℃ Gull Wing 4.5mm Black 50mA Round Button Brick nogging SPST 100MΩ 80000 12V 160gf@±50gf SMD Tactile Switches ROHS