  • TC-0513D-3.8-160G
TC-0513D-3.8-160G
advertisement
Manufacturer No:
TC-0513D-3.8-160G
HK JDW NO:
17947-TC-0513D-3.8-160G
Description:
No -25℃~+85℃ PCPin 3.8mm Black 50mA Round Button Lying SPST 100MΩ 80000 12V 160gf@±50gf Plugin Tactile Switches ROHS