  • TC-3601L-2.5-260G
TC-3601L-2.5-260G
advertisement
Manufacturer No:
TC-3601L-2.5-260G
Manufacturer:
HCTL
HK JDW NO:
17947-TC-3601L-2.5-260G
Package:
Datasheet:
Description:
No -25℃~+85℃ Gull Wing 2.5mm Beige Square Plunger 50mA Brick nogging SPST 100MΩ 80000 260gf@±50gf 12V SMD Tactile Switches ROHS