  • TND09V-270KB00AAA0
TND09V-270KB00AAA0
advertisement
Manufacturer No:
TND09V-270KB00AAA0
HK JDW NO:
856-TND09V-270KB00AAA0
Package:
Description:
Var MOV 17VAC/22VDC 800A 27V Thru-Hole Radial