  • TND10V-821KB00AAA0
TND10V-821KB00AAA0
advertisement
Manufacturer No:
TND10V-821KB00AAA0
Manufacturer:
United Chemi-Con
HK JDW NO:
856-TND10V-821KB00AAA0
Package:
Description:
Var MOV 510VAC/670VDC 3500A 820V Thru-Hole Radial