  • TND12V-471KB00AAA0
TND12V-471KB00AAA0
advertisement
Manufacturer No:
TND12V-471KB00AAA0
HK JDW NO:
856-TND12V-471KB00AAA0
Package:
Description:
Var MOV 300VAC/385VDC 4200A 470V Thru-Hole Radial