  • TND14V-180KB00AAA0
TND14V-180KB00AAA0
advertisement
Manufacturer No:
TND14V-180KB00AAA0
HK JDW NO:
856-TND14V-180KB00AAA0
Package:
Description:
Var MOV 11VAC/14VDC 2000A 18V Thru-Hole Radial