  • TND14V-470KB00AAA0
TND14V-470KB00AAA0
advertisement
Manufacturer No:
TND14V-470KB00AAA0
HK JDW NO:
856-TND14V-470KB00AAA0
Package:
Description:
Var MOV 30VAC/37VDC 2000A 47V Thru-Hole Radial