  • TR021271KR15
TR021271KR15
advertisement
Manufacturer No:
TR021271KR15
HK JDW NO:
875-TR021271KR15
Step5Bar-code shipping tag
TR021271KR15
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2017
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Inductance
    270 μH
  • DC Resistance (DCR)
    25Ohm
  • Max DC Current
    85mA
  • Lead/Base Style
    Axial
  • Length
    7.85mm