  • TV15C200J-HF
TV15C200J-HF
advertisement
Manufacturer No:
TV15C200J-HF
HK JDW NO:
186-TV15C200J-HF
Step5Bar-code shipping tag
TV15C200J-HF
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C TJ
  • Published
    2013
  • Polarity
    Unidirectional
  • Voltage - Breakdown (Min)
    22.2V
  • Power - Peak Pulse
    1500W 1.5kW
  • Clamping Voltage
    32.4V
  • Peak Pulse Current
    46.3A
  • Reverse Standoff Voltage
    20V
  • Peak Pulse Power
    1.5kW