  • TV15C900JB-G
TV15C900JB-G
advertisement
Manufacturer No:
TV15C900JB-G
HK JDW NO:
186-TV15C900JB-G
Datasheet:
TV15C900JB-G
Step5Bar-code shipping tag
TV15C900JB-G
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C TJ
  • Polarity
    Bidirectional
  • Number of Channels
    1
  • Voltage - Breakdown (Min)
    100V
  • Power - Peak Pulse
    1500W 1.5kW
  • Clamping Voltage
    146V
  • Peak Pulse Current
    10.27A
  • Reverse Standoff Voltage
    90V
  • Peak Pulse Power
    1.5kW