  • TYS30104R7M-10
TYS30104R7M-10
advertisement
Manufacturer No:
TYS30104R7M-10
HK JDW NO:
449-TYS30104R7M-10
Package:
Nonstandard
Datasheet:
TYS30104R7M-10
Step5Bar-code shipping tag
TYS30104R7M-10
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
    Nonstandard
  • Terminal Shape
    ONE SURFACE
  • Weight
    25.004279mg
  • Shape/Size Description
    RECTANGULAR PACKAGE
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Series
    TYS3010
  • Published
    2013
  • Size / Dimension
    0.118Lx0.118W 3.00mmx3.00mm
  • Tolerance
    ±20%
    1 (Unlimited)
  • Number of Terminations
    2
  • Termination
    SMD/SMT
  • Shielding
    YES
  • Number of Functions
    1
  • Current Rating
    770mA
  • Inductance
    4.7μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    225mOhm Max
  • Max DC Current
    770mA
  • Frequency - Self Resonant
    59MHz
  • Inductor Application
    POWER INDUCTOR
  • Terminal Placement
    DUAL ENDED
  • Inductor Type
    GENERAL PURPOSE INDUCTOR
  • Current - Saturation
    750mA
  • Case/Size Code
    1212
  • Inductance Tolerance
    20%
  • RMS Current (Irms)
    770mA
  • Special Feature
    DCR MEASURED AT 30% TOLERANCE
  • Height
    1mm
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm