  • TYS40201R0N-10
TYS40201R0N-10
advertisement
Manufacturer No:
TYS40201R0N-10
HK JDW NO:
449-TYS40201R0N-10
Datasheet:
TYS40201R0N-10
Description:
Quantity:
In Stock : 510
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
TYS40201R0N-10
  • Current Rating
    2.15A
  • Inductance
    1μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    29mOhm Max
  • Max DC Current
    2.15A
  • Frequency - Self Resonant
    75MHz
  • Current - Saturation
    4.78A
  • Height
    2mm
  • Height Seated (Max)
    0.079 2.00mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Series
    TYS4020
  • Size / Dimension
    0.157Lx0.157W 4.00mmx4.00mm
  • Tolerance
    ±30%