  • TYS60456R3M-10
TYS60456R3M-10
advertisement
Manufacturer No:
TYS60456R3M-10
HK JDW NO:
449-TYS60456R3M-10
Datasheet:
TYS60456R3M-10
Description:
Quantity:
In Stock : 222
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
TYS60456R3M-10
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
    Nonstandard
  • Weight
    400.011771mg
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Series
    TYS6045
  • Size / Dimension
    0.236Lx0.236W 6.00mmx6.00mm
  • Tolerance
    ±20%
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
    Shielded
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Current Rating
    3A
  • Inductance
    6.3μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    31mOhm
  • Max DC Current
    3A
  • Frequency - Self Resonant
    26MHz
  • Inductor Type
    GENERAL PURPOSE INDUCTOR
  • Current - Saturation
    4.43A
  • Height
    4.5mm
  • Height Seated (Max)
    0.185 4.70mm